Infolinia i rejestracja
 • Najnowsze artykuły na stronie ortopedia.org.pl

  Rolety zewnętrzne cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich zalety doceniamy nie tylko latem, ale przez cały rok.

  Zapewne żadnej osobie nie trzeba wyjaśniać, że okna i drzwi stanowią istotny element każdego domu. To właśnie okna nadają wnętrzu wspaniałego  charakteru i pozwalają wykreować interesującą aranżację. Odpowiednio zagospodarowana przestrzeń domu, mieszkania czy lokalu użytkowego sprawi, że będziesz czuł się w nim bezpiecznie i miło. Należy więc zaufać fachowcom z firmy Oknoprojekt, którzy pomogą Ci znaleźć pasujące przesłony okienne, drzwi, bramy czy fasady, które będą doskonale dopasowane do Twoich potrzeb. Z nami stworzysz miejsce, które będzie Twoją wspaniałą wizytówką!

  Projektowanie i aranżowanie wnętrz

  Planowanie i aranżacja to nie koniec naszej propozycji. Specjalizujemy się także w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a ponadto wykończeniach, aranżacji i organizacji powierzchni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy też pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych a także innych. Charakteryzuje nas różnorodność w charakterze projektów, których się podejmujemy, a dodatkowo bogata oferta, dzięki kompleksowości naszych usług zdobyliśmy zaufanie i pozytywne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można obejrzeć w zakładce „Projekty”, a ponadto „Realizacje”, gdzie zawarte są  fotografie  zakończonych już projektów wnętrz.

   

  Studia na miarę czasów - kierunek mediacje i negocjacje w Collegium Balticum

  Czym kierujesz się w wyborze studiów? Pasją? Modą? Predyspozycjami? Czy może możliwością osiągnięcia wyznaczonych celów? Bez względu na powód jedyną odpowiednią metodą jest ciągła myśl o przyszłości, czyli o tym, na co dany kierunek pozwoli w przyszłym życiu zawodowym oraz czy jest to dziedzina, która nie zniknie wraz z tymczasową modą. Collegium Balticum słynie z opracowywania kierunków i specjalizacji, które są realnie pożądane na rynku pracy i prowadzą do zdobycia niezbędnych kwalifikacji, aby budować zadowalającą karierę zawodową. Takimi studiami są również studia na kierunku Mediacje i negocjacje. Aby zrozumieć ich zasadność warto zacząć od wyjaśnienia obu pojęć, a następnie wskazania różnic między nimi.

  Jak wybrać nieruchomość po gabinet ortopedii

  Starasz się  szybko sprzedać dom? skup nieruchomości to gigantyczna propozycja, która obsługuje sprzedaż mieszkań, domów, udziałów w nieruchomościach, lokali użytkowych, parcel, hal do remontu i tak dalej w Polsce i na terenie całej Polski.  Specjalizujemy się w odkupywaniu kłopotliwych mieszkań za gotówkę. Taka transakcja pozwala klientom w ciężkiej sytuacji finansowej wyjść z problemów w szybki i bezproblemowy sposób. Każdy skup mieszkań, który przeprowadzamy, jest niezawodny i zgodny z prawem. Transakcje, które przeprowadzamy, kończą się w obecności prawnika. Wszelkie płatności oszacowania, regulacji stanu prawnego domu tudzież przygotowania umowy sprzedaży są ponoszone przez nasz zespół. Pieniądze należne za sprzedaż mieszkania petenci dostają do ręki w gotówce (po spotkaniu u notariusza) lub w postaci przelewu na konto, realizowanego w ciągu doby od zakończenia odkupu mieszkania.
   

  Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji