Opinie

Opinie

Dobry ortopeda Szczecin

Jestem pacjentką Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie. Pracujący tam ludzie z zaangażowaniem podchodzą do pacjenta. Ja trafiłam tam z powodu neurologicznego osłabienia kończyny dolnej o nieznanej etiologii. Fizjoterapeuci pracujący w Centrum to osoby godne zaufania. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu jednego z nich, który zmierzył się z problemem mojego zdrowia, jego zaangażowanie oraz indywidualne podejście do pacjenta spowodowało, że obecnie mój stan zdrowia znacząco się poprawił.

p. Bożena

Cała nasza rodzina leczy się w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji. Nasza córeczka od samego urodzenia bardzo chorowała na przewlekłe nieżyty górnych dróg oddechowych – wciąż faszerowano ją sterydami. Ta terapia bardzo wzmocniła jej odporność i przestała chorować. Rehabilitanci pomogli nam także w wielu dolegliwościach, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Dziękujemy i polecamy wszystkim. To terapia XXI wieku!!!

p. Kasia i p. Jacek

Przez wiele lat korzystałem z zabiegów wielu gabinetów i placówek rehabilitacyjnych. Do Pana Zbyszka Pawłowskiego uczęszczam systematycznie co miesiąc  od prawie 5 lat. Miałem już wyznaczony termin operacji, który dzięki zabiegom Pana Zbyszka okazała się niepotrzebna. Pan Zbyszek to profesjonalista w każdym calu. Swoją pracę wykonuje niezwykle starannie i z poświęceniem. Po każdej wizycie odczuwam wyraźną zmianę w funkcjonowaniu mojego organizmu. Dlatego każdemu szczerze polecam współpracę z Panem Zbyszkiem, gdyż przynosi oczekiwane efekty.

Mateusz (dziecięce porażenie mózgowe)

Nie wierzyłem że to w ogóle możliwe, ale w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji potrafią zdziałać cuda! Ręka, która nie prostowała się od 40 lat, jest teraz jak nowa. Dziękuję bardzo i wszystkim serdecznie polecam!

p. Krzysztof (uraz ręki)

To najlepsze miejsce na ortopedyczno-rehabilitacyjnej mapie Szczecina! Zupełnie zapomniałam o bólu, odzyskałam swobodę ruchów i jestem bardzo zadowolona. Niezwykle miła obsługa i zawsze pyszne cukierki! 🙂

p. Paulina (przewlekłe bóle kręgosłupa szyjnego)

Do doktora Sokołowskiego trafiłam po kilku wizytach u innych ortopedów, którzy z moją dolegliwością proponowali mi tylko operację (artroskopię kolana). To doktor Sokołowski skierował mnie na rehabilitację w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji. Szczerze polecam rehabilitację na Modrej. Rehabilitanci tu pracujący są oddani pacjentom, bardzo dokładni w swojej pracy. Dzisiaj widać efekty pracy, operacji uniknęłam. Polecam cały miły personel.

p. Ola (przewlekłe bóle kolana)

Po poważnym wypadku komunikacyjnym – uraz stóp – „hurra chodzę!”. Dzięki ponad kilkunastu zabiegom rehabilitacyjnym w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji wracam do zdrowia, poprzez kulę, laskę. Teraz samodzielnie chodzę. Polecam. Bardzo miła obsługa, panie w rejestracji zawsze uśmiechnięte i pomocne.

p. Władysław (po wypadku komunikacyjnym)

Dzięki rehabilitantom, wierzę że wrócę do sprawności. Bardzo wszystkim dziękuję, za ogromną pracę, którą razem wykonujemy już dwa lata. Bardzo Was lubię 🙂

Zuzia (po wypadku komunikacyjnym)

Opieka lekarzy i rehabilitantów z Centrum Ortopedii i Rehabilitacji powoduje nieporównywalne poczucie bezpieczeństwa i całkowitego zaufania ze strony pacjenta. Szczególnie dziękuję za okazałą pomoc, której wartość trudno wyrazić słowami.

p. Kinga (mama małej Pacjentki)

Dzięki zabiegom rehabilitacyjnym udało mi się szybko powrócić do sprawności po wypadku. Bardzo dziękuję.

p. Ryszard (po wypadku komunikacyjnym)

Profesjonalne podejście połączone z dużym wyczuciem wrażliwości na ból i potrzeby pacjenta.

p. Zdzisława (przewlekłe bóle kręgosłupa)

Skończyłam rehabilitację.
Spokojna, pewna swej sprawności i możliwości zamykam ten rozdział. Dlaczego o tym piszę – w dużej mierze to jak się teraz czuję, jaką mam świadomość swojej fizyczności i że jeśli coś złego się zadzieje wiem kogo prosić o pomoc, jest zasługą mojego rehabilitanta. Ponad siedem miesięcy wspólnej pracy, a przede wszystkim wsparcia, pozwoliło mi przetrwać pierwsze miesiące. Wykluczenie zawodowe na parę tygodni, ograniczenia fizyczne na każdym kroku, spadające kule, powracający ból to wszystko potęgowało moją bezradność – kruszyło, wydawało się silną psychikę.
Co pomogło – zawsze odebrany telefon, kilka rad, zapewnienie że wszystko będzie dobrze i praca – zaplanowana od początku do końca. Nie sądziłam jak wiele to znaczy dla pacjenta. Pewność, że nie jestem kolejną nierozpoznawalną jednostką w morzu pacjentów, potrafi zdziałać cuda. Nie będę rozwodziła się na temat kwalifikacji Pana Olivera, bo się na tym nie znam, wystarczyło przekonanie, że rehabilitant wie co robi, jest konsekwentny. Przy czym posiadać kwalifikacje to jedno, a cechować się przy tym inteligencją społeczną i emocjonalną to zupełnie inny odbiór osoby, której oddajemy się w opiekę.

p. Aleksandra (artroskopia kolana – szycie łąkotki oraz bóle kręgosłupa lędźwiowego)

Jestem pełna uznania dla pracy rehabilitantów z Centrum Ortopedii i Rehabilitacji. Są oni wysokiej klasy specjalistami (pomimo młodego wieku), posiadającymi dogłębną wiedzę o funkcjonowaniu naszego organizmu.
Ich wiedza pozwala na stosowanie nowatorskich metod pracy nad i z pacjentem, co daje wymierne efekty terapeutyczne. Ich praca jest pasją, więc nie popadają w rutynę, potrafią słuchać, przewidywać, a gdy istnieje potrzeba zalecają dodatkową diagnostykę.
Najcenniejsze jest jednak to, co robi mgr Zbigniew Pawłowski dla dzieci. Terapia, którą stosuje przynosi natychmiastowe efekty (ustępują kolki jelitowe, napięcia mięśniowe).

p. Bożena (przewlekłe bóle kręgosłupa)

Jako pacjentka Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie spotkałam się tam z w pełni profesjonalną opieką, zarówno ze strony rehabilitantów jak i administracji Ośrodka. Na szczególną uwagę zasługuje Indywidualne i Elastyczne podejście pracowników Centrum do chorych, co powoduje iż nawet najbardziej dokuczliwe dolegliwości odchodzą w zapomnienie już po kilku wizytach. Znakomicie dobrane zabiegi oraz przychylność i zrozumienie decydują o tym, iż z całą odpowiedzialnością mogę polecić usługi świadczone przez tych doskonałych profesjonalistów w swej dziedzinie.

p. Agata (bóle kręgosłupa)

Jestem klientką Centrum od zeszłego roku. Trafiłam tu z ostrym bólem promieniującym od kręgosłupa. Od pierwszego kontaktu ze specjalistami wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i mam profesjonalną opiekę. Duże znaczenie ma też fakt, że Centrum oferuje kompleksowe usługi lekarskie, w tym diagnostyczne – co jest wielkim ułatwieniem, bo oszczędza nam, pacjentom czas (i niepotrzebne nerwy). Jak się okazało mój przypadek praktycznie kwalifikował się do operacji, ale nie miałam wątpliwości, aby skorzystać z alternatywnej drogi jaką zaproponowali mi specjaliści w Centrum, tj. rehabilitacji. Kilka zabiegów przywróciło mi sprawność, a wskazówki specjalistów do zmiany kilku nawyków w życiu codziennym dały świetne i praktycznie natychmiastowe efekty. Dziś cieszę się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

p. Magdalena (dyskopatia kręgosłupa szyjnego)

Kilka tygodni po przebytym zabiegu mastektomii zaczęłam szukać miejsca, w którym uda mi się powrócić do pełnej sprawności. Walka z bólem była trudna, gdyż doszło do obrzęku limfatycznego ręki, z którym nie dało się normalnie żyć. Na moje szczęście trafiłam do Centrum, gdzie zajęli się mną sympatyczni i doświadczeni lekarze, którzy profesjonalnie zajęli się moim przypadkiem. Stosowana przez rehabilitantów Centrum terapia bólu jest naprawdę skuteczna, dzięki czemu mogę dziś znów normalnie funkcjonować, za co bardzo dziękuję.

p. Barbara

Odwiedziłam wielu lekarzy, wreszcie znajoma poleciła mi Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie. Świetni specjaliści z zakresu ortopedii, indywidualne podejście do pacjenta i atmosfera, sprawiają, że nie szukam już innego miejsca. Pan Andrzej – mój rehabilitant to dobry człowiek wykazujący się cierpliwością i zaangażowaniem. A co najważniejsze jego ręce naprawdę leczą! Polecam!

Agnieszka

Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie to świetne miejsce! Z czystym sercem mogę polecić dra Aleksandra Szweda, który leczył naszą 4-letnią córkę. Mała była przerażona, ale indywidualne podejście do małego pacjenta, ciepło i życzliwość sprawiły, że przestała się bać lekarzy. Jeśli ktoś szuka dobrego ortopedy dziecięcego, polecam wizytę w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie.

Marzena

Po złamaniu nogi z przemieszczeniem (kość strzałkowa) odwiedzałem wielu lekarzy, ale dopiero w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie zostałem potraktowany kompleksowo. Dokładne badania, wywiad, rehabilitacja. Pracują tu wspaniali ludzie, profesjonalna obsługa pod każdym względem. Świetni specjaliści, indywidualne podejście do pacjenta, cierpliwość lekarzy i rehabilitantów. To wszystko sprawia, że moja noga wraca do pełnej sprawności. Polecam ortopedów z Centrum.

Kacper

Trzy lata temu zerwałem więzadło krzyżowe. Zrobiono mi rekonstrukcję, ale potrzebna była również rehabilitacja. W poszukiwaniu dobrego ortopedy i rehabilitanta trafiłem do Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie. To świetne miejsce, specjaliści przywrócili mi wiarę w to, że moja noga wróci do pełnej sprawności. I faktycznie, pod okiem niezwykle cierpliwych rehabilitantów, którzy czasem musieli znosić moje humory i załamania, wróciłem do formy w niecały rok.

Krzysztof

Jeśli ktoś szuka dobrego lekarza ortopedy w Szczecinie, to Centrum Ortopedii i Rehabilitacji jest najlepszym wyborem. Profesjonalizm w każdym calu – od umawiania wizyt do samej rehabilitacji. Miły personel, wszystko w jednym miejscu – nie trzeba jeździć po całym mieście, żeby wykonać specjalistyczne badania. Moja ręka po skomplikowanym złamaniu wróciła do pełnej sprawności. Polecam.

Andrzej