Kolana

Kolana

USG kolana Szczecin

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie to miejsce oferujące profesjonalne i kompleksowe usługi ortopedyczno-rehabilitacyjne. Jesteśmy jednym z niewielu ośrodków medycznych w Północnej Polsce, specjalizujących się w tej dziedzinie. W naszej placówce oferujemy kompleksową usługę – specjalistyczne badania (w tym USG np. kolana), konsultację lekarską oraz leczenie i rehabilitację. Nasi lekarze oraz rehabilitanci stale podnoszą swoje kwalifikacje na wysoko wyspecjalizowanych kursach w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Austrii, Niemczech. Zapewniamy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie

W naszej ofercie znajdują się m.in. badania USG stawów – kolanowego, biodrowego, skokowego i innych. Specjaliści z zakresu diagnostyki obrazowej wykonają badanie, które pozwoli na uzyskanie informacji niezbędnych do podjęcia i obrania kierunku leczenia. Wskazaniem do wykonania badania USG kolana są choroby reumatoidalne stawów lub uraz. Urazy w obrębie stawu kolanowego mogą być ostre lub przewlekłe.

USG kolana w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie

Tradycyjne zdjęcie rentgenowskie może okazać się niewystarczające dla uzyskania całkowitego obrazu uszkodzenia stawu kolanowego – badanie ultrasonograficzne, które wykonujemy w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Szczecinie pozwoli na uzupełnienie informacji na temat uszkodzenia o ocenę tkanek miękkich stawu i struktur okołostawowych. USG kolana jest badaniem całkowicie bezbolesnym i bezinwazyjnym – należy jednak pamiętać, że nie można wykonać go przez gips czy opatrunek, dlatego pacjent musi mieć możliwość odsłonięcia miejsca do badania.

Dokładnie zdiagnozujemy Twoje kolano. Zaufaj profesjonalistom!

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi ortopedyczno-rehabilitacyjne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę wykwalifikowanego personelu oraz opiekę specjalistów. Zespół lekarzy wciąż podnosi swoje kwalifikacje na zagranicznych stażach i kursach, by zapewnić maksymalną opiekę z uwzględnieniem najnowocześniejszych metod leczenia. W Centrum Ortopedii i Rehabilitacji znajdującym się w Szczecinie oferujemy specjalistyczne badania, konsultacje lekarskie oraz rehabilitacje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.