Aktualności

Aktualności

Domowa rehabilitacja

Dodano: 15 stycznia, 2018r.

Zapraszamy do skorzystania z rehabilitacji domowej. Nasi rehabilitanci dojeżdżają na terenie Szczecina do każdego potrzebującego Pacjenta.
Rehabilitanci wykonają ten sam zabieg lub te same ćwiczenia z Pacjentem jak w gabinecie.
W zależności od schorzenia rehabilitant przeprowadzi u osoby dorosłej jak i u dziecka rehabilitację sportową, ortopedyczną, neurologiczną, jak również dziecięcą rehabilitację neurologiczną.
Zapraszamy!

Czytaj dalej »

Dietetyka w rehabilitacji i nie tylko!

Dodano: 23 marca, 2017r.

Od 4 kwietnia 2017 (wtorek) rozpoczynamy stałą współpracę z dyplomowanym i doświadczonym dietetykiem – mgr Karoliną Mitas. Ofertę kierujemy nie tylko dla Pacjentów uczęszczających na rehabilitację czy na wizyty lekarskie, ale również do Wszystkich którzy dbają o swój wygląd (lato już niebawem!), chcą zmienić nawyki żywieniowe, sportowcom, alergikom, kobietom w ciąży.

Więcej informacji: http://ortopedia.org.pl/kadra/dietetyka/

Czytaj dalej »

Badania dopplerowskie tętnic oraz żył

Dodano: 21 marca, 2017r.

Szanowni Pacjenci,

Po dłuższej przerwie powracamy z badaniami dopplerowskimi tętnic oraz żył. Badania będzie wykonywał ekspert w tej dziedzinie dr n. med. Miłosz Kawa już od 25 marca 2017.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu 881 220 900 lub 91 432 71 58.

Zapraszamy!

Czytaj dalej »

Logopedia już od grudnia!!!

Dodano: 6 grudnia, 2016r.

Myśląc o dzieciach, nie tylko o ich prostych kręgosłupach, postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę o logopedię. Już od grudnia zapraszamy wszystkich Rodziców poszukujących m.in. terapii metodą Krakowską. Więcej znajdą Państwo na naszej stronie: http://ortopedia.org.pl/kadra/logopedia/

Czytaj dalej »

Rehabilitacja onkologiczna w naszej nowej Filli

Dodano: 23 sierpnia, 2016r.

Zapraszamy wszystkich Pacjentów do naszej nowej Filii w Domie Józefa w Szczecinie. Prowadzimy w tym miejscu głównie rehabilitację onkologiczną tak bardzo potrzebną Pacjentom zmagających się z chorobą nowotworową. W Europie i na Świecie, nowoczesne standardy leczenia onkologicznego obok diagnostyki, leczenia chirurgicznego, radioterapii, chemioterapii i terapii biologicznych zawierają rehabilitację, w tym terapię manualną. Rehabilitacja onkologiczna zmniejsza dolegliwości bólowe i skutki prowadzonego leczenia choroby nowotworowej. W mniejszym lub większym stopniu ogranicza lub nie dopuszcza do powstania dysfunkcji narządu ruchu będących następstwami prowadzonego leczenia. Stosowanie terapii manualnej poprawia jakość życia pacjentów, a ponadto łagodzi skutki uboczne w trakcie leczenia onkologicznego, przywracając lub poprawiając samodzielność pacjenta, ograniczając do minimum konieczność pomocy Rodziny, najbliższych lub innych osób. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: http://ortopedia.org.pl/rehabilitacja/rehabilitacja-onkologiczna/

Zapisy oraz informacje pod numerem telefonu: 881 220 900 lub 91 432 71 58

Czytaj dalej »

Psychoterapia już od sierpnia!

Dodano: 4 sierpnia, 2016r.

Zapraszamy do skorzystania z porad doświadczonego psychoterapeuty! Pamiętajmy, że wszystkie problemy można rozwiązać!
Więcej informacji: http://ortopedia.org.pl/kadra/psychoterapia/

Czytaj dalej »

Nowa forma rehabilitacji dla dorosłych!

Dodano: 4 stycznia, 2016r.

Zapraszamy wszystkie osoby dorosłe na ćwiczenia grupowe. Zajęcia odbywają  się w sobotę, o godz. 11:00 i mimo że mają charakter grupowy (maksymalnie 6 osób) są dostosowane do potrzeb indywidualnych każdej osoby. Tak więc podczas ćwiczeń można wykonywać ćwiczenia wzmacniające kręgosłup lub poświęcić ten czas na uelastycznienie mięśni. Zajęcia prowadzi nasza rehabilitantka lic. Hanna Gołdyn. Ceny konkurencyjne, a dla naszych stałych Pacjentów zniżki! Więcej informacji pod numerem telefonu 881 900 200.

Czytaj dalej »

Pediatria, Neurolog Dziecięcy

Dodano: 15 grudnia, 2015r.

Niezmiernie miło nam poinformować, że od stycznia 2016 rozszerzamy ofertę dla naszych Pacjentów. Od 11 stycznia 2016, będzie udzielała konsultacji pediatrycznych oraz z zakresu neurologii dziecięcej dr n. med. Monika Sobczyk. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej »

Nabór na stanowisko FIZJOTERAPEUTA

Dodano: 12 października, 2015r.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Wymagania:
wykształcenie o profilu fizjoterapeutycznym lub rehabilitacji ruchowej
umiejętność pracy w zespole
dyspozycyjność
sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność
komunikatywność i umiejętność w nawiązywaniu kontaktów interpersolnalnych

Oferujemy:
pracę w dynamicznym zespole
szkolenia w zakresie terapii manualnej
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w stabilnym i prestiżowym Centrum Ortopedii i Rehabilitacji z najlepszymi lekarzami i rehabilitantami

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego!

Aplikacje przyjmowane są na adres e-mail: biuro@ortopedia.org.pl z dopiskiem „kandydat”.

Czytaj dalej »

Neurochirurg od 19 października 2015

Dodano: 7 października, 2015r.

W odpowiedzi na zapytania naszych Pacjentów, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż od 19 października 2015 rozpocznie pracę z nami lek. med. Paweł Małasiak. Specjalista w zakresie neurochirurgii (również dziecięcej) oraz chirurgii dziecięcej.  Serdecznie zapraszamy!

Czytaj dalej »